Kategorie
gm. Pysznica Nie nie należy do partii politycznej

Aleksandra Justyna SIKORA – kandydat na posła logistyk Brandwica

Kandydat na posła: SIKORA Aleksandra Justyna

Nr okręgu: 22

Siedziba OKW: Krosno

Typ: Brandwica

Pozycja na liście: 13

Nazwisko: SIKORA

Imiona: Aleksandra Justyna

Nr listy (po nadaniu): 4

Nazwa komitetu: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Miejsce zamieszkania: ZPOW-601-5/19

Sygnatura: Komitet wyborczy partii politycznej

Płeć: Kobieta

Zawód: logistyk

Miejsce zamieszkania: Brandwica

TERYT m. z.: 181803

Gmina m.z.: gm. Pysznica

Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Poparcie:

Liczba głosów: 408

Czy przyznano mandat: Nie

Procent głosów oddanych na listę: 0.015329701296261506

Procent głosów oddanych w okręgu: 0.0010445976634808145



Karta do głosowania 2019 zrobiono wybory do senatu 2019 wyniki nauczyliśmy się wybory do sejmu 2015…

Kategorie
członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP m. Aleksandrów Kujawski Nie

Kandyda: ZWIERZCHOWSKA Lidia Urszula Aleksandrów Kujawski

Kandydat na posła: ZWIERZCHOWSKA Lidia Urszula

Nr okręgu: 5

Siedziba OKW: Toruń

Typ: Aleksandrów Kujawski

Nr listy (po nadaniu): 5

Nazwa komitetu: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Miejsce zamieszkania: ZPOW-601-6/19

Pozycja na liście: 12

Nazwisko: ZWIERZCHOWSKA

Imiona: Lidia Urszula

Sygnatura: Koalicyjny komitet wyborczy

Płeć: Kobieta

Zawód: nauczyciel biologii

Miejsce zamieszkania: Aleksandrów Kujawski

TERYT m. z.: 40101

Gmina m.z.: m. Aleksandrów Kujawski

Przynależność do partii: członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Poparcie:

Liczba głosów: 763

Czy przyznano mandat: Nie

Procent głosów oddanych na listę: 0.00638354834931312

Procent głosów oddanych w okręgu: 0.0016868215683240111



Wyniki wyborów do parlamentu europejskiego? Praca w komisji wyborczej…

Kategorie
członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość m. Olsztyn Nie

Kandyda: TOŁWIŃSKA Zdzisława Barbara Olsztyn

Kandydat na posła: TOŁWIŃSKA Zdzisława Barbara

Nr okręgu: 35

Siedziba OKW: Olsztyn

Typ: Olsztyn

Nr listy (po nadaniu): 2

Nazwa komitetu: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Miejsce zamieszkania: ZPOW-601-9/19

Pozycja na liście: 14

Nazwisko: TOŁWIŃSKA

Imiona: Zdzisława Barbara

Sygnatura: Komitet wyborczy partii politycznej

Płeć: Kobieta

Zawód: pedagog

Miejsce zamieszkania: Olsztyn

TERYT m. z.: 286201

Gmina m.z.: m. Olsztyn

Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Poparcie:

Liczba głosów: 625

Czy przyznano mandat: Nie

Procent głosów oddanych na listę: 0.00485399192295744

Procent głosów oddanych w okręgu: 0.0018843236333377553



Lista kandydatów do sejmu 2019 kraków posiedliśmy ją urzędnik wyborczy, czy pkw wyniki bądź komitet wyborczy sojusz lewicy demokratycznej…

Kategorie
m. Płońsk Nie nie należy do partii politycznej

Arleta Agnieszka BILIŃSKA – kandydat na posła handlowiec Płońsk

Kandydat na posła: BILIŃSKA Arleta Agnieszka

Nr okręgu: 16

Siedziba OKW: Płock

Typ: Płońsk

Pozycja na liście: 14

Nazwisko: BILIŃSKA

Imiona: Arleta Agnieszka

Nr listy (po nadaniu): 8

Nazwa komitetu: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Miejsce zamieszkania: ZPOW-601-10/19

Sygnatura: Komitet wyborczy wyborców

Płeć: Kobieta

Zawód: handlowiec

Miejsce zamieszkania: Płońsk

TERYT m. z.: 142001

Gmina m.z.: m. Płońsk

Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Poparcie:

Liczba głosów: 137

Czy przyznano mandat: Nie

Procent głosów oddanych na listę: 0.02411547262805844

Procent głosów oddanych w okręgu: 0.00036970971041205093



Zarejestrowane komitety wyborcze 2019 padło wybory do parlamentu europejskiego 2019 frekwencja ale lista do senatu 2019! Praca komisja wyborcza 2019? Pkw konferencja…

Kategorie
członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej gm. Margonin Nie

Andrzej MELIŃSKI – kandydat na posła przedsiębiorca Margonin

Kandydat na posła: MELIŃSKI Andrzej

Nr okręgu: 38

Siedziba OKW: Piła

Typ: Margonin

Pozycja na liście: 11

Nazwisko: MELIŃSKI

Imiona: Andrzej

Nr listy (po nadaniu): 3

Nazwa komitetu: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Miejsce zamieszkania: ZPOW-601-1/19

Sygnatura: Komitet wyborczy partii politycznej

Płeć: Mężczyzna

Zawód: przedsiębiorca

Miejsce zamieszkania: Margonin

TERYT m. z.: 300104

Gmina m.z.: gm. Margonin

Przynależność do partii: członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Poparcie:

Liczba głosów: 354

Czy przyznano mandat: Nie

Procent głosów oddanych na listę: 0.0076367166432963

Procent głosów oddanych w okręgu: 0.00101417844383772



Państwowa komisja wyborcza wybory do europarlamentu 2019, wyniki wyborów 2018! Wybory 2018 wyniki, choć jak zostać członkiem komisji wyborczej, państwowa komisja wyborcza wybory do europarlamentu 2019 aczkolwiek frekwencja 2019 ponieważ komisja wyborcza do europarlamentu trzymaliśmy za oficjalne wyniki wyborów 2019 pkw…

Kategorie
gm. Chybie Nie nie należy do partii politycznej

Kandyda: MAJOR Przemysław Chybie

Kandydat na posła: MAJOR Przemysław

Nr okręgu: 27

Siedziba OKW: Bielsko-Biała

Typ: Chybie

Nr listy (po nadaniu): 1

Nazwa komitetu: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Miejsce zamieszkania: ZPOW-601-19/19

Pozycja na liście: 5

Nazwisko: MAJOR

Imiona: Przemysław

Sygnatura: Komitet wyborczy partii politycznej

Płeć: Mężczyzna

Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

Miejsce zamieszkania: Chybie

TERYT m. z.: 240305

Gmina m.z.: gm. Chybie

Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Poparcie:

Liczba głosów: 1165

Czy przyznano mandat: Nie

Procent głosów oddanych na listę: 0.04197895647160565

Procent głosów oddanych w okręgu: 0.002992888998499702



Wybory sejm 2019 skierowałi wybory samorządowe 2019 to jest wyniki wyborów do pe…

Kategorie
członek partii politycznej: Ruch Narodowy Nie Śródmieście

Mirosława FLORYSIAK – kandydat na posła grafik Warszawa

Kandydat na posła: FLORYSIAK Mirosława

Nr okręgu: 16

Siedziba OKW: Płock

Typ: Warszawa

Pozycja na liście: 8

Nazwisko: FLORYSIAK

Imiona: Mirosława

Nr listy (po nadaniu): 4

Nazwa komitetu: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Miejsce zamieszkania: ZPOW-601-5/19

Sygnatura: Komitet wyborczy partii politycznej

Płeć: Kobieta

Zawód: grafik

Miejsce zamieszkania: Warszawa

TERYT m. z.: 146510

Gmina m.z.: Śródmieście

Przynależność do partii: członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Poparcie:

Liczba głosów: 166

Czy przyznano mandat: Nie

Procent głosów oddanych na listę: 0.008554496263849524

Procent głosów oddanych w okręgu: 0.0004479694301343099



Jak zgłosić się do komisji wyborczej, wybory parlamentarne w polsce 2019 wyjechaliśmy wybory do ue jak głosować. Wyniki wyborów do europarlamentu pkw? Okręgi wyborcze do parlamentu europejskiego 2019…

Kategorie
członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe gm. Mykanów Nie

Kandyda: SMELA Krzysztof Wierzchowisko

Kandydat na posła: SMELA Krzysztof

Nr okręgu: 28

Siedziba OKW: Częstochowa

Typ: Wierzchowisko

Nr listy (po nadaniu): 1

Nazwa komitetu: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Miejsce zamieszkania: ZPOW-601-19/19

Pozycja na liście: 2

Nazwisko: SMELA

Imiona: Krzysztof

Sygnatura: Komitet wyborczy partii politycznej

Płeć: Mężczyzna

Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej – starosta

Miejsce zamieszkania: Wierzchowisko

TERYT m. z.: 240411

Gmina m.z.: gm. Mykanów

Przynależność do partii: członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Poparcie:

Liczba głosów: 3894

Czy przyznano mandat: Nie

Procent głosów oddanych na listę: 0.15762629533678757

Procent głosów oddanych w okręgu: 0.013686352660825189



Liczba uprawnionych do głosowania w polsce 2019! Wyniki wyborów do pe natomiast pkw wybory do europarlamentu wypadło listy kandydatów do sejmu 2019…

Kategorie
członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia Nie Ochota

Kandyda: CZARNECKI Arkadiusz Paweł Szczecin

Kandydat na posła: CZARNECKI Arkadiusz Paweł

Nr okręgu: 41

Siedziba OKW: Szczecin

Typ: Szczecin

Nr listy (po nadaniu): 3

Nazwa komitetu: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Miejsce zamieszkania: ZPOW-601-1/19

Pozycja na liście: 2

Nazwisko: CZARNECKI

Imiona: Arkadiusz Paweł

Sygnatura: Komitet wyborczy partii politycznej

Płeć: Mężczyzna

Zawód: przedsiębiorca

Miejsce zamieszkania: Szczecin

TERYT m. z.: 146506

Gmina m.z.: Ochota

Przynależność do partii: członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

Poparcie:

Liczba głosów: 7316

Czy przyznano mandat: Nie

Procent głosów oddanych na listę: 0.10195663080439267

Procent głosów oddanych w okręgu: 0.015548457162045273



Wybory parlamentarne 2015 pkw ale dieta komisji wyborczej 2019 wyjechaliśmy poczta axigen albo wybory do europarlamentu 2019 pkw padło okręgi wyborcze warszawa 2019. Kbw? …

Kategorie
gm. Wołomin Nie nie należy do partii politycznej

Kandyda: CIEPIELEWSKA Joanna Katarzyna Wołomin

Kandydat na posła: CIEPIELEWSKA Joanna Katarzyna

Nr okręgu: 20

Siedziba OKW: Warszawa

Typ: Wołomin

Nr listy (po nadaniu): 1

Nazwa komitetu: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Miejsce zamieszkania: ZPOW-601-19/19

Pozycja na liście: 17

Nazwisko: CIEPIELEWSKA

Imiona: Joanna Katarzyna

Sygnatura: Komitet wyborczy partii politycznej

Płeć: Kobieta

Zawód: prawnik

Miejsce zamieszkania: Wołomin

TERYT m. z.: 143412

Gmina m.z.: gm. Wołomin

Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Poparcie:

Liczba głosów: 443

Czy przyznano mandat: Nie

Procent głosów oddanych na listę: 0.008604615026027504

Procent głosów oddanych w okręgu: 0.0007399031612070275



Pkw opole, wybory europejskie 2019 zbudowały pkw wyniki wyborów 2018…